Input:

Syndrom vyhoření - jak se mu bránit?

17.10.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:20:48

Druhá část tématu o syndromu vyhoření se věnuje stádiím, kdy už člověk na sobě pociťuje jisté dopady tohoto syndromu. Lektorka představuje přístupy, kterými je možno zmírnit dopady vyhoření na danou osobu.

Lektorka představuje proces - fáze - tzv. Burn-out syndromu a pomocí četných cvičení každý posluchač vyzkouší, zda a případně v jaké fázi vyhoření se nachází. Druhá polovina videosemináře se věnuje postupům předcházení a tlumení dopadů syndromu vyhoření.

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Soubory ke stažení

Syndrom vyhoreni 2.pdf 0.35 MB